PanIQ Room – Da Vinciho tajomstvá

PanIQ Room - Da Vinciho tajomstvá
PanIQ Room - Da Vinciho tajomstvá

PanIQ Room – Da Vinciho tajomstvá

 

AdresaAlžbetina 53, 040 01 Košice
Trvanie70 minút
Cena49,90 € / Skupina
Webhttp://paniqroom.sk/

 

V našej hre v Košiciach zažijete dobrodružstvo pri hľadaní Svätého grálu. Podľa kresťanských legiend to mala byť čaša alebo pohár, z ktorej údajne pil Ježiš pri Poslednej verčeri. Jeho prvý strážcom sa stal Jozef z Arimatie, od neho sa Svätý grál dostal pod ochranu Rádu templárov. V 15.storočí sa moc Rádu templárov natoľko oslabila, že už nevedeli zabezpečiť dôstojnú ochranu grálu. Preto vyhľadali najväčšieho mysliteľa toho obdobia Leonarda Da Vinciho, aby skryl Svätý grál tak, aby ho nemuselo strážiť 100 mužov, ale nech je predsa vo veľkom bezpečí. Leonardo sa ujal výzvy a vytvoril systém kódov, symbolov, súvyslostí, ktoré poznalo len pár vyvolených. Podľa legiend k nájdeniu grálu bolo treba navštíviť Miláno, Benátky, Rím, Veronu, Turín a Vatikán a v každom z miest vyriešiť komplikovanú spleť Da Vinciho kódov.

Váš tím sa práve púšťa do hľadania, v bývalej pracovni Leonarda Da Vinciho v Miláne a pokúša sa vyriešiť jeho logické postupnosti , aby ste našli indíciu, ktorá Vás povedie do Benátok.

Da Vinci bol však prezieravý a vedel, že po ceste za grálom sa nevyberú len vyvolení, ktorí poznajú presnú cestu. Preto do svôjho systému zakomponoval aj ochranné mechanizmy. V každom z miest sa musia kódy vyriešiť za 70 minút, inak sa indícia vedúca do ďaľšieho mesta zničí. A grál sa nikdy nenájde.

Zvládnete to?

{{ reviewsOverall }} / 10 Users (2 hlasy)
Náročnosť
Zábava
Rekvizity
Personál
Ako hodnotili ostatní... Zanechajte svoje hodnotenie
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Overený používateľ
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zanechajte svoje hodnotenie

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one