Escape From – Nautilus

Escape From - Nautilus

Escape From – Nautilus

 

AdresaŠtrková 995/10H
010 01 Žilina
Trvanie60 minút
Cena40 € / 3 - 4 hráči
32 € / 1 - 2 hráči
Webhttp://www.escapefrom.sk/

 

Dej románu Julesa Verna, 20.000 míľ pod morom začíná v roku 1866, kedy sa v anglických novinách objavila správa o akomsi morskom netvorovi obrovských rozmerov, ktorý napadá lode. Týmto úkazom sa začali zaoberať aj vedci. Niektorí hovorili, že je to ponorka a druhí tvrdili, že pôjde o doposiaľ neznámého tvora. Nakonec Američania vyslali na more fregatu Abraham Lincoln, ktorá mala za úlohu záhadu vyjasniť.

Výpravy sa zúčastnil tiež francúzsky prírodovedec profesor Aronnax so svojim sluhom Conseilom, ktorí se na lodi zoznámili s harpunárom Nedom Landom. Výprava bola dlho neúspešná, až jedného večera uvidela posádka svetelnú žiaru vychádzajúcu kúsok od lode. Fregata sa pokusila tvora prenásledovať a harpunovať. Naraz se však obluda otočila a plávala obrovskou rýchlosťou smerom k lodi, s ktorou sa vzápätí zrazila.

Profesor Arronax, jeho sluha Conseil a harpunár Ned Land spadli do širého mora. Zachránili sa na chrbte obludy, o ktorej však rýchlo zistili, že to naozaj nie je ryba, ale ponorka. Z tej vyliezli štyria muži, vtiahli ich dnu a uväznili v tmavej komore. Nasledujúci den ich tam navštívil akýsi muž, ktorý sa predstavil ako kapitán Nemo, a oznámil im, že se nachádzajú v ponorke Nautilus, ktorú nikdy nemôžu opustit, aby nevyzradili jej tajomstvo.

 

… tu prerušíme príbeh Julesa Verna, pretože v tejto chvíli vstúpite do deja vy a stanete sa zajatcami kapitána Nema. Ocitnete sa v spomínanej kajute a bude záležať od vašej pozornosti, logického myslenia a tímovej spolupráce, či sa vám podarí nájsť východ z ponorky skôr, ako sa s vami stratí v hlbinách oceánu. Príbeh už ďalej dopíšte sami.

Podarí sa Vám za 60 minút utiecť z kajuty ponorky kapitána Nema?

 

 

Escape from Nautilus je zábavná, logická hra určená pre skupinu ľudí,  ktorej cieľom je uniknúť v časovom limite z ponorky kapitána Nema.
Hra má svoj príbeh v ktorom riešite rôzne hlavolamy, hľadáte skryté kľúče, kódy a pomôcky, ktoré Vám pomôžu nájsť východ a uniknúť z ponorky skôr než sa s vami stratí v hlbinách oceánu. Hra preverí vaše myslenie, schopnosť rozmýšľania pod tlakom, pozornosť, komunikáciu a tímovú prácu.

{{ reviewsOverall }} / 10 Users (0 hlasy)
Náročnosť
Zábava
Rekvizity
Personál
Ako hodnotili ostatní... Zanechajte svoje hodnotenie
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Overený používateľ
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zanechajte svoje hodnotenie

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one