Dve Izby

Dve Izby
Dve Izby

Dve Izby

 

AdresaV jame 7, 917 01 Trnava
Trvanie90 minút
Cena39,90 € / Skupina
Webhttp://www.dveizby.sk

 

Ahoj. Možno hľadám práve teba a tvojich kamarátov. Hľadám niekoho, kto dokáže dokončiť umelecké dielo, ktoré som pripravil. Tvoril som ho dlho a chcem sa s ním podeliť s tými, ktorí ukážu snahu a šikovnosť a dokážu celé dielo dokončiť. Aby ste to nemali také ľahké, obraz ktorý som pripravil nie je úplný. Rozdelil som ho na viacero kúskov, ktoré musíte najprv nájsť, pochopiť a vyriešiť úlohy, ktoré tieto kúsky predstavujú. Lebo len vyriešenie všetkých úloh vytvorí kompletný obraz.

Tieto kúsky som umiestnil do miestností zvané Dve Izby, pretože aj ja som mal pri tvorení dve obdobia. Prvé obdobie som sa zameral na pocity, intuíciu, slová a všímavosť. Neskôr som sa zmenil. Zameral som sa viac na logiku, priamočiare rozmýšľanie a dôraz na detaily. Dve izby odzrkadľujú tieto moje obdobia a obraz a jednotlivé kusy predstavuje ich spojenie.

Preto ťa aj s kamarátmi najprv rozdelím, aby ste sa museli postupne spojiť, zosúladiť, aby ste našli všetky prepojenia medzi úlohami a indíciami a spolu všetko dokončili. A samozrejme aby ste dokázali poskladať celý obraz. Čo myslíte, dokážete len poskladať obraz, alebo si uvedomíte aj prepojenie medzi izbami, úlohami a indíciami? Ako jednotlivé kúsky do seba zapadajú? Ako a prečo majú ten tvar, ktorý majú?

Úlohy nie sú ťažké, preto máte na dokončenie len obmedzený čas, ktorý spraví aj z tej najľahšej úlohy niečo, pri čom sa každý zapotí. Myslíš, že teba a tvojej partie sa to netýka? Myslíš, že, opätovné spojenie nespôsobí chaos pri riešení. Ste dostatočne zohratí?

Verím, že to dokážete, tak mi to poďte ukázať a poskladajte môj obraz. Keď sa vám to podarí, môžete sa hrdo zaradiť medzi tých, ktorí to dokázali.

Ak to nedokážete v stanovenom čase, nevadí. Ja vás veľmi rád nechám dokončiť môj obraz, pretože sa ním rád pochválim. Aby ste si hru mohli užiť až do konca.

{{ reviewsOverall }} / 10 Users (0 hlasy)
Náročnosť
Zábava
Rekvizity
Personál
Ako hodnotili ostatní... Zanechajte svoje hodnotenie
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Overený používateľ
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zanechajte svoje hodnotenie

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one